TF2Center

TF2Center.com

TF2Center je nejnavštěvovanější a nejoblíbenější stránka pro TF2 PUG(y). Funguje od roku 2013 a zahrát si tu můžete Highlander, 6v6, 4v4, Ultiduo a BBall. Stránku vytvořili MasterNoob, Marty, Mother Tereza, Foxy a jayserp. TF2Center je považován za nástupce legendárního TF2Lobby.

tf2center_mainpage

Lobby začne, když se naplní všechny sloty. Poté se spustí Ready Up fáze, kdy musí všichni hráči během 45 sekund potvrdit, že jste připraveni. Pokud jsou všichni hráči připraveni, tak se lobby spustí. Pokud to váš prohlížeč podporuje, automaticky vás stránka připojí na herní (popřípadě i Mumble) server. Jinak se vám zobrazí connect, který zkopírujete do konzole.

tf2center_lobby

Lobby může vytvořit jakýkoli hráč, potřebuje k tomu pouze server. Server si můžete půjčit na serveme.tf, kde také najdete ostatní potřebné údaje. Zvolíte herní mód, config a mapu. Po pravé straně můžete zarezervovat sloty (a nastavit heslo) pro své kamarády, nebo pro sebe. Také můžete nastavit minimální požadavky pro připojení se do lobby (počet hodin, počet odehraných lobby).

tf2center_lobbycreate

Na stránce funguje také systém nahlašování (reportování) nepřítomných/nepříčetných hráčů. Pro každé úspěšné hlasování o vykopnutí hráče je třeba 4 spoluhráčů. Samotné nahlašování se provede napsáním !rep our [třída] do chatu.

Po skončení hry vás stránka lobby přesměruje na logy z dané hry.