O TF2Midu

TF2Mid byl založen jako nástupce 2fort.cz v roce 2013. Ke svém konci v roce 2015 měl tým TF2Midu v čele s rokosem na svém kontě československé miniligy, několik LAN turnajů, bezpočet dalších soutěží a desítky epizod TOP5. Bohužel život se stal nebo po 10 tisících hodinách došel entusiasmus a TF2Mid ukončil své aktivity. O půl roku později, 1. září 2016, degu a Krun přivedli TF2Mid zpět. Překopaný téměř od základů, nesoucí si (nejen) jméno a úkol. Přivádět nové hráče do soutěžního TF2 z českých a slovenských public serverů. Psát pro ně návody jak se stát nejlepším. Pořádat akce pro ty co už mají něco za sebou. Přinášet nejakčnější novinky ze světa TF2 dětem všeho věku.

Já (degu) jsem se pustit do kódování a kreslení obrázků, zatímco Krun začal obepisovat každého, kdo byl potřeba. Cestou jsme nabrali pár kamarádů, někteří zůstali, většina odešla. Od svého znovuzrození uspořádal TF2Mid několik turnajů a jednu LAN akci. Některé projekty, jako oživení TOP5, se úplně nepodařily. Do budoucna plánujeme hodně věcí, některé z nich nevyjdou, ale my se budeme snažit! Připravujeme další LAN turnaj nebo například pořádné okomentování všech zajímavých zápasů.

V současné době živě komentujeme zápasy českých a slovenských týmů v ETF2L sezóně 30 a každou neděli máme vlastní podcast. Kromě toho připravujeme jeden super tajný projekt, který odhalíme v následujících týdnech.

Také máme vlastní servery a to díky Jandymu z portálu knedlov.TF, jeden public a jeden private pro PCW/CW. Určitě nezapomeňte navštívit jeho portál!

Podpoř TF2Mid!

Jak všichni vědí, tak provoz webu nestojí pouze stovky hodin strávených nad články a nad řešením proč ten php script sakra nefunguje, ale také určitý obnos peněz.

Jak mohu pomoci TF2Midu?

Můžeš nám poslat peněžní částku a pomoci nám s výdaji za servery, doménu a webhosting. I malá částka nám pomůže! Všechny prostředky, které touto cestou získáme jdou přímo na TF2Mid, nenecháme si ani halíř.
Nebo nám můžeš pomoci TF2 itemy, kterými odměníme vítěze různých turnajů a pohárů.
Příspět peněžně: PayPal
Přispět itemy: Steam Trade Offer

V obou případech nezapomeň uvést svoji přezdívku!

Provizní systém

Dalším způsobem jak podpořit TF2Mid je skrze provizní systém WEDOSu. WEDOS je český poskytovatel a prozovatel webhostingu, domén, VPS, dedikovaných serverů nebo úložišť. Na těchto serverech také běží tato stránka a naše herní servery. Pokud chceš nějaký produkt zakoupit, použij náš odkaz a TF2Mid dostane malou provizi z každé dokončené objednávky!

Nábor do TF2Mid štábu

Redaktor

  • Chceme expandovat několika dalšími směry, jedním z nich je public stránka naší oblíbené hry. Máme zájem o pisálky, kteří se orientují v neklanových soutěžích, akcích a novinkách. Znalost českého/slovenského jazyka a aktivita jsou samozřejmostí.

Pokud by jsi chtěl se stát členem týmu TF2Midu, napiš nám na našem discordu!
Máš jiné zázračné schopnosti či chceš TF2Midu pomoci jinak? Stejně napiš, přečteme a zvážíme všechno!

TF2Mid štáb

Vedení

Tomáš „Krun“ Rukavička

Ondřej „degu“ Náhlík   twitter_logo

Komentátoři

rockz, Krun, degu, rokos, Herbie, Aloha, Lukas

Redaktoři

degu, Herbie, jyrkas

Streameři/producenti

degu, jyrkas, Breez

Grafici

degu, rockz, Temp

Server admini

degu, Krun, Breez

Poděkování

  • rokosovi, JohnnyZ, Bajírkovi a celému týmu původního TF2Midu.
  • Jandymu za hostování našich 2 serverů.
  • nikeo(vi) za jeho Hueman šablonu, kterou používáme jako základ pro náš web.
  • Suyo(vi) za jeho mumble overlay bota.
  • stuldovi za to, že nám provozuje 1000 slotový mumble server.
  • Whisker(ovi) za jeho BudHUD, který posloužil jako základ pro náš spectator HUD.
  • Každému, kdo s námi spolupracoval nebo nám pomohl.
  • Vám, našim čtenářům, divákům a fanouškům.

Nakládání s osobními údaji

TF2Mid ukládá a uchovává vaše STEAMID, vaši přezdívku zadanou při registraci a váš email (pouze pokud jste se registrovali před březnem 2018).
Tato data jsou uložena v zabezpečené databázi, přístup do ní má pouze vedení TF2Midu.
Pokud si přejete některý (nebo všechny) údaj smazat, kontaktujte nás na Discordu.
STEAMID a přezdívka mohou být zobrazeny na této stránce, emailová adresa nikdy zveřejněna nebude.

Fotografie v galeriích obsahující vás budou na požádání vyřazeny z galerie. Archiv všech fotografií je dostupný pouze vedení TF2Midu.

Infomace zadané do registračních formulářů jsou smazány po skončení soutěže.

TF2Mid používá pouze cookies, které jsou potřebné k provozu webu.