ETF2L HL S17: shrnutí

Šesková sezóna nám už začala a už i víme, kdo z našich krajů kde hraje, ale nedávno skončila ta highlanderová. Podíváme se, kdo byl ten nejlepší a co si kdo odnesl.

Premiership

gold medal Luxembourg Super Dickmann’s KANNONEN!
silver medal UnitedStates JOEYOTECH Feila
bronze medal Hungary TORPEDO

Očekávané, první Dickmanni, kteří poté co prohodili snipera a dema měli docela příjemnou plavbu až na první místo. JoeN Leila skončili už po milionté na druhém místě a TORPEDO, i když hráli svoji první sezónu, jako tým i pro mnohé jako jednotlivci, tak se dostali skoro na vrchol.

První divize

gold medal UnitedStates hlpugs.tf
silver medal Jamaica Weed Cake Sellers
bronze medal SouthKorea Victory Road

Tady také nebyla nějaká překvapení, i když Weed Cake Sellers ve finále bojovali statečně proti vítězům hlpugs.tf, kde, mimo jiné, pirohuje Slovák Strno a na lavičce s raketometem sedí Rockz.

Druhá divize

gold medal European Refugee destroyers
silver medal Serbia Gaeta eSports: Mid is ours
bronze medal Israel EF2L KANKER

Mid

gold medal England 50 Shades of Purple
silver medal Poland STiNGHAN & TERCIO SCHOOL
bronze medal TrinidadTobago nagle: Wow, swag
bronze medal UnitedStates Phoenix Sun

Bohužel nemám dostatečný vhled do mid highlanderu, abych řekl, jestli se tady stalo něco neviděného, ale určitě zmíňím Čecha DelTa, který ve stříbrném týmu STiNGHAN & TERCIO SCHOOL hrál pyra.

Open

gold medal Venezuela Villager Warband
silver medal Russia Временные трудности.
bronze medal Russia KTO-TO SKAZAL BLINI?
bronze medal CzechRepublic Name Under Construction!

Tady máme jediný český nebo slovenský tým s bombastickým jménem Name Under Construction!, který se umístil na děleném třetím místě.

Zeptali jsme se pyra a kapitána dimmse co si myslí o výkonu jeho týmu a jak vidí budoucnost:

Začněme tím, jak je HL populární v naší CZ/SK komunitě – vůbec. Hledal jsem si tým sám na svoje triko, ale nikdo mě nechtěl, prý jsem „málo zkušený“. To samé dělal i můj coleader Zygy a tak na poslední chvíli se mi podařilo složit tým. Dokážete si asi představit, jak to bylo náročné, když v naší komunitě je HL tak populární. Když už začala sezona odřeklo mi to ještě pár lidí a já jsem musel řešit další dilema, kde sehnat hráče? Tento problém efektivně vyřešil kolega sniper, který poznal již pár zkušených hráčů, kteří krásně doformovali naši nezkušenou skvadru. Hned jsme to začali valit ( jeden scrim za týden – byla to fuška je přesvědčit, že potřebuju scrimovat). Vyhráli jsme všechno až na Steel, který nikdo z nás neměl a nemá rád. V playoffech se nám taktéž dařilo až do osudného semifinále proti Villager Warband ve kterém jsme podlehli. V tuto chvíli již proti vítězům openu 17. sezony. Když jsem viděl, jak těsně jsme prohráli a jak jednostranné bylo finále. Je mi z toho zle.
Rozhodně hodlám držet náš celek i do další sezony, kde budem zkoušet midy ale již nás opustil sniper Zygy a spy Jyrkas. Nová sezona je za dlouho a co všechno se ještě stane je ve hvězdách. Abych nekončil jen tím smutným zakončím to Zygyho slovy: „Tato sezona byla zatím nejlepší, kterou jsem odehrál,“ já to mohu jen potvrdit a proto bych všem členům týmu – Name Under Construction! chtěl ještě jednou poděkovat.

Ocenění

 • Nejlepší scout sezóny: Finland credu
 • Nejlepší soldier sezóny: Israel JackyLegs
 • Nejlepší pyro sezóny: Norway yahoo
 • Nejlepší demoman sezóny: UnitedKingdom JoeN
 • Nejlepší heavy sezóny: Netherlands SandBurn
 • Nejlepší clark sezóny: Latvia Clark
 • Nejlepší medic sezóny: Lithuania Spreijer
 • Nejlepší sniper sezóny: France CazaroC
 • Nejlepší spy sezóny: Finland Ze Man
 • Nejlepší nováček v premiership: Finland ollitf
 • Nejlepší hráč sezóny: Finland credu
 • Nejlepší komentátor sezóny: Spain CeeJaey

Když se zadíváme na nejlepší hráče podle klásky, tak zjistíme, že až na demomana Elacoura, který nebyl ani nominovaný, jsou všichni ocenění z SDCK!

Bojíte se, že propásnete nejčersvější novinky nebo dokonce živé vysílání?
Sledujte nás na našich sociálních médiích
            

Napsat komentář