ETF2L Sezóna 32: CZSK zastoupení

5.2.2019 aktualizován roster cruelBeasts, potlačeno utlačování Serverních Uher

11.12.2019 aktualizován roster Flowllout, Homos from Holland dostali AIDS a Garda Midtieri je zničena ofenzívou Erdogana, přesunutí Breeze a Deminda

 

TF2Mid.cz žije jako radiace, nikdy se ji nezbavíte. A tak vám přinášíme i další článek na téma československého zastoupení, které je bohaté asi jako dobré zprávy z tuzemské politiky. Mimojiné jsem z prudérních důvodů vynechal pro mě kompletně neznámá jména.

Premiership

UnitedKingdom SVIFT

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
England Seeds
Czech Republic lukas
UnitedKingdom papi
England Scruff
Wales iatgink
Sweden klassy

Tato divize od poslední sezóny přišla přímo o polovinu hráčů, je jím CzechRepublic degu, který nenašel tým (nechtěl?). Tím pádem zůstává jediný přeživší – DM bůh  CzechRepublic LUKASTANK. I jeho bohužel postihnul syndrom vojenské techniky a mermomocí si dal slovo tank do jména. Hraje v týmu UnitedKingdom SVIFT, který má podle mě hodně dobrou šanci umístit se na 3. místě. Ale nedá se říci, že to bude snadný boj, proti upset týmu England MONGI MODE neměli kdovíjak dobré výsledky. Také na dobré francouze France l’En Avant de Guingamp s understale postavičkou Belgium sanz je třeba dát si pozor.

První divize

Sweden Professional Disney Fangirls

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
Spain CeeJaey
Finland neon
Sweden Villdjack
Finland ekkelund
Czech Republic Koling
Denmark Toast

Tady hrají už rovnou 2 češi. Prvním z jmenovaných je Czech Republic koling, který hraje v týmu Sweden Professional Disney Fangirls. Ten si nedávno zakusil premiership qualifiery a po nešťastné prohře (zásluhou povolení France Neo jako merca) pustil francouzský mix tým do premky. Kdybych měl hádat, Sweden PDF se dostanou do playoffů, ale skončí v prním, max. druhém kole. Je tam hold až moc silných contenderů.

Czech Republic Danger Dogs

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
Belgium 009EFF
UnitedKingdom garbage
Denmark rivka
Denmark Pot8o
Czech Republic Nation
International strikuuur

Druhým jmenovaným je Czech Republic Nation. Nyní hraje snad s desátou iterací Czech Republic Danger Dogs, avšak z původních rosterů zůstal jen on. Výsledkem bych je tipoval podobně jako Sweden PDF. V sezóně si povedou celkem slušně, ale dostanou se nanejvýš na první či druhé kolo playoffů. Snad jim přínos budget francouze aka modré barvy zapsané v hexadecimálním kódu trochu pomůže.

Druhá divize

Australia Flowllout

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
Finland Lurkki
Scotland Sprite
Bulgaria Hellblazer
CzechRepublic Mars
Portugal R0boprod
Sweden toota

V týmu Australia Flowllout hraje old-schooler CzechRepublic Mars, který zde působí už od 26. sezóny. Po většinu neměnili moc sestavu, ale teď mají zase o něco jiný roster. Také se zde na střídačce nachází CzechRepublic Rockz. Jsou opět v 2. divize po druhém místě v midu, v tabulce nebudou nijak excelovat, ale zase ani zaostávat. Umístí se zhruba v polovině.

 

England Poundland

Jako sub v oném týmu našel místo, už se ani nedá nazvat nováčkem, CzechRepublic Breez. Tým si podle mě povede hůře jak Australia Flowllout, ale jsme teprve pořád na začátku.

 

 Serbia Garda Midtieri

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
Estonia Pinkie Pie
Finland Derpy Hooves
CzechRepublic milkyeu
Finland Marv
Belgium Shpeeisme
Croatia Manky

Další tým, který tu měl být je CzechRepublicGarda Midtieri. Naneštěstí se weeb admini rozhodli jej přesunout do midu a zároveň prohodit s týmem Poundland, kde také najdeme posledního čecha CzechRepublicBreez(e). S tím hráči Gardy nesouhlasí a rázně se při svém prvním ofíku pustili do všeho a házeli n-bomby jednu za druhou #metoo. Tímto vzdávám hold a poslední složení týmu vypadalo následovně. I když hráči velice rádi hrají za všechny postavy, tak i CzechRepublicmilkyeu má více než jednu postavu v repertoáru. Byl ale více viděn za sollynu a tak mu přiřazuju tu.

Tým podlehl svému předurčení (sice nedostali bany), a to nehrát mid. Tým umřel při 2. týdnu a hráči z něj se pomalu, ale jistě přesouvají do jiných rosterů.

Divize mid

Netherlands Homos From Holland

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
Israel Vice
CzechRepublic Demind
CzechRepublic Aloha
 ?
CzechRepublic Mike Rotch
England Jamie

Dá se to nazvat českým týmem, Homos From Holland vyhráli oficiální nejhorší jméno 32. ETF2L sezóny. Hrají zde rovnou 3 češi, a to demoliční muž v roli pocketa (někdy i pocket scouta) alohaalt, aktuální demolični muž ve své roli Demind a roamer Mike Rotch. Tým má nesmírně silné ambice, usiluje o výhru midu, dokonce se jim poštěstilo a v midu nejsou sandbaggeři. Bohužel první week nebyl procházkou v růžovém sadu a skončilo to pro ně remízou, druhý week musí vyhrát, jinak o své sny přijdou. Často scrimují, doupravují roster a pilují strategie ke zdárnému konci. Kdyby to přeci jen nevyšlo, nepřátele rozmetou alespoň na rovině IQ testů.

Nadějí bylo hodně, na výsledky moc nedošlo a tak se stalo. Nejhůře-jmenný tým to nikam nedotáhl. Sám jsem měl delší odhady, jiní se celkem i trefili. o7

Poland penguins.tf BLACK

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
Poland T.J
Poland Flynn
Poland Maly
 Poland Kartky
CzechRepublic Xogos
Poland crazy

Dále se v midu nachází CzechRepublic Xogos, který se dobrovolně nechal zatáhnout do polského gangbangu. Na rosteru mají několik decentních jmen a pokud dobře využijí hráče, nezdráhám se řici, že by se mohli dostat i do playoffů. Uvidíme, jak jim to půjde.

Divize low

European BOG SQUAD

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
Greece theos
Italy Dejvi
Slovenia Smrk
CzechRepublic Krun
Ireland Downpour
CzechRepublic jyrkas

Zde hraje bůh CzechRepublic Krun, ale ani to nepomohlo zamezit incidentu (jestli se to tak dá nazvat), kdy jeden z jeho spoluhráčů dostal bany za hacky. S defaultní prohrou a jen 5 lidmi na rosteru se musí hned pustit do reparace a nad ničím neotálet. Tak se také stalo a hned se role zachránce ujmul zkušený scout CzechRepublic jyrkas a týmu by se mělo dařit v celku úctyhodně.

UnitedStates Belle Delphines Fan Club

Už jen názvem prokazují svoje beta postavení. Je tu brainlet CzechRepublic CoppyZ a jako sub CzechRepublic Brumlazz. Nemám odhady, jak skončí a predikce činit nebudu.

International taking risks

Zde najdeme CzechRepublic Delt(a) jako main scouta. Nescio, fugit, imus deinde ab hoc.

International 10 inch club

CzechRepublic Tady se objevil z čista jasna demoman Demind. Prve hrál stejnou roli v Netherlands Homouších, teď je v týmu podobného názvu, chlapec má vkus.

Divize open

Bitva 2 rivalů, i když doopravdy by to skončilo Davidem a Goliášem. Oba týmy se skládají z hráčů, co skládají doubly ve dne, v noci a dávají naději další generaci neumírajících doublů. Zatím je ale háček v brzkých večerkách mnohých gamerů.

CzechRepublic Final World Tour

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
CzechRepublic Dimms
Slovakia  Angel
Slovakia Kemp
CzechRepublic Adrimek
Slovakia Tundy
CzechRepublic Seiso

Slabší z oné dvojice, řekl bych, že skončí někde uprostřed tabulky, když se jim poštěstí. Nejzkušenější z hráčů je CzechRepublic dimms, který si určitě tým pošéfuje a dovede k základní kohezi a nedělání srdce-rvoucích chyb.

CzechRepublic cruel.Beasts

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
CzechRepublic kežalb
CzechRepublic piss
CzechRepublic kapustak
CzechRepublic snipuaah
CzechRepublic Xero
CzechRepublic flopy

Myslím si, že i playoffs contender. Na open hráče mají překvapivě silné dm. Gamesense mají sice z doublů, ale co by v openu nefungovalo přeci jen. CzechRepublic kapustak se i letos pokouší probojovat se o úroveň výše, i tak mu budeme držet palce. Týmem mu prošlo dohromady ohromujících 46 lidí, to je pro představu více než celoroční traffic na tomto portálu. Bohužel je to také aktuálně nejlepší czsk tým a ukázková reprezentace šovinismu.

Toto bylo československé zastoupení a ne, nejsem šovinista, i když tu jsou vidět jen 4 slováci na main rosteru. Pro zajímavost, 44 czsk lidí je v současné době na ETF2L ve všech divizích v určité podobě na rostrech, 50% veškerých czsk hráčů je v open divizi a směrem nahoru to drasticky ubývá.

Bojíte se, že propásnete nejčersvější novinky nebo dokonce živé vysílání?
Sledujte nás na našich sociálních médiích
           

Napsat komentář