ETF2L HL S17 Playoffy

TF2Mid mluví o highlanderu? I když se možná divíte, je to pravda. Podíváme se na tři nejlepší týmy v nejvyšší ETF2L divizi, které se poperou o zlatý pohár a na jeden český, který se probojoval do open playoffů.

Premiership

JOEYOTECH Feila

icon_scout
icon_soldier
icon_demoman
icon_medic
Ireland Crayon UnitedKingdom Middle UnitedKingdom Vclox UnitedKingdom JoeN Russia pozker UnitedStates spamfest  Poland Leila  UnitedKingdom proky  Germany mezzo

Super Dickmann’s KANNONEN!

icon_scout
icon_soldier
icon_demoman
icon_medic
Finland Credu Israel JackyLegs Norway yahoo France Elacour SandBurn Latvia Clark Lithuania Spreijer France CazaroC Finland ZeMan

TORPEDO

icon_scout
icon_soldier
icon_demoman
icon_medic
Portugal Wild_Piggie Hungary nubbi France TBourdon UnitedKingdom Joseph__ Ireland AlesKee Belgium Rambosaur Russia Eniere Finland olli Belgium Adje

Zápasy a předpovědi

Semifinále: Luxembourg Super Dickmann’s KANNONEN! vs Hungary TORPEDO

Powerhouse evropského highlanderu s několika vítězstvími premky a i přesto, že měli dlouhou pauzu, už se všichni rozehráli. SDCK! první tým, který přerušil nadvládu powerhousu Strong Opinions je zpět! Týmu se ze začátku moc nedařilo, ale vyměnili 2 hráče, demomana Cnoze za pajpera Elacoura a odstřelovače Burna za ostrosřelce CazaroC. Ze začátku prohráli hned dvakrát, ale po výměně hráčů se jim podařilo rozsekat i Feilu v posledním týdnu.

TORPEDO je tým, který se musel probojovat přes předsezónní playoffy, aby vůbec v premce byl. Většina hráčů nemá s premkou moc zkušeností, ale i tak se umístili na třetím místě a prohráli pouze proti zbylým playoff týmům. V porovnání SDCK! Feile tým ztrácí na všech frontách, aim, zkušenost i gamesense, ale tým je tak trochu divoká karta, tak možná budu překvapen. Tým během sezóny vyměnil mediky, Sebastienyho za ostříleného Eniereho.

V SDCK! září všichni, ale pokud mám někoho vyzdvihnout CreduaCazaroCa, kteří zničí všechno na jejich monitorech. Na druhé straně Joseph__olli, kteří tánhou dmkově, ale i tak si myslím, že to prostě nebude dost.

SDCK! určitě mají zkušenost a stabilitu na své straně, ale TORPEDO pokud jim padnou kostky, mají šanci jednu mapu vzít, ale určitě bych nesázel na 2.

Předpověď: 6:0

Finále: UnitedStates JOEYOTECH Feila vs Vítěz semifinále

Legendární milostné power duo JoeN a Leila spolu hraje už od sedmé sezóny, tedy přes 4 roky! Od minulé sezóny vyměnili 4 hráče, ale roster vypadá pořád značně silně a byl prověřen i během sezóny. Mají na kontě už hodně druhých míst, může toto být ta sezóna kdy si konečně stanou na vrcholu?

Po základní části se umístili na prvním místě se ztrátou 7 bodů, prohráli proti SDCK! v posledním týdnu na pl_badwater a jednou šli do golden capu proti TORPEDO, který vyhráli.

Předpověděl jsem, že vyhraje SDCK!, tak se budu držet toho. JoeNMezzo určitě v týmu vystupují, ten první hlavně jeho micromanagementem a maincallováním, ten druhý schopností získat fragy v každé situaci, ale nevím jestli to bude dost na zlatou, i pokud jim vyjdou mapy i hvězdy. SDCK! prostě toho až moc na své straně.

Předpověď: 3:6

České a slovenské týmy

Open – Name Under Construction!

icon_scout
icon_soldier
icon_demoman
icon_medic
CzechRepublic Flopy CzechRepublic Breez CzechRepublic Dimms CzechRepublic snipuah CzechRepublic Temp CzechRepublic Kežalb CzechRepublic Krun CzechRepublic zygy CzechRepublic jyrkas

Celočeský highlander tým vedený Dimmsem a legendárním orange sniperem zygym prohrál pouze jeden zápas a umístili se na třetím místě. Na rosteru najdeme veterány Kruna a jyrkase, kteří jsou tu už pár století.

V prvním kole jdou proti týmu, který poslední týden porazili 6:0 a věřím, že si to zopakují. Tak i tak tým už má na příští sezónu zajištěné místo v midu.

Zeptali jsme se kapitána zygyho jak si věří na playoffy a jeho tiskový mluvčí jyrkas se vyjádřil vcelku stručně

Vypadnem hned v osmifinale

což je zajímavé, jelikož tým je už ve čtvrtfinále, ale třeba master sniper a spy mají pro nás nějaké překvapení.

A to je všechno zajímavé co se týče highlanderu, blíží se nám 6v6 sezóna, tak nezapomeňte složit tým!

Bojíte se, že propásnete nejčersvější novinky nebo dokonce živé vysílání?
Sledujte nás na našich sociálních médiích
            

Napsat komentář