Velký TF2Mid update

Více než 3 TF2Mid články za měsíc? Více než 1 stream za rok? Zdá se vám to jako sen? Nám taky, ale když už jsme v zemi snové máme pro vás nálož novinek ohledně vaší oblíbené stránky.

Nedělní puby a podcast

Jako první stejně jsme si pro vás připravili týdenní stream. A nejen jakýkoliv stream, stream kterého se můžete účastnit i vy! Každou neděli večer na našem novém public serveru a na našem twitchi. Na streamu budeme my a (občas) speciální hosté si povídat o předem vybraných tématech, ale i s vámi v chatu nebo na serveru.

První už tuto neděli, 20. května od 5 do 7 hodin večer.

Témata:

 • Vlastní servery
 • MGE turnaj
 • Noví členové TF2Mid týmu
 • Update stránky, streamu, discordu a sociálních médií
 • Budoucnost TF2Midu
 • ETF2L Sezóna 30, premka, české týmy, komentování TF2Midem

Hosté: degu, jyrkas, rockz, Krun

Producent: Breez

Náš server: server.tf2mid.cz:27015

Náš stream: TF2Mid.cz/Twitch

Vlastní servery

Na předchozí novinku navazuje tato. Od doby pár dní zpět má TF2Mid vlastní publicy servery hostované na VPS od WEDOSU. Na prvním hrajeme jen ty nejlepší mapy! Druhý server je hightower a pouze hightower! Žádné nesmysly jako random crity, nebo rušivé pluginy. Pouze vy, zbraň a nepřítel. Informace o serverech naleznete po své pravici nebo na http://www.tf2mid.cz/servers/. Pokud nám chcete servery pochválit, nebo říci co nám chybí použijte náš discord. Určitě se naše rodina serverů rozroste, pokud uvidíme, že je o servery zájem.

Nábor adminů

Jelikož máme se servery velké plány, potřebujeme nové kamarády na správu serveru. Hlavně na kopání podvodníků a otrapů kam si zaslouží. Pokud si myslíš, že máš co je potřeba, kontaktuj nás na našem discordu.

MGE turnaj

Ano je to tak, přichází MGE turnaj. Informace přijdou záhy.

Komentování ETF2L sezóny 30

Chceme už pořádně rozjet pravidelná kástování českých a slovenských klanů, které hrají v ETF2L. S našimi novými kamarády má náš komentovací a streamovací tým 6 členů a jelikož na stream potřebujeme 3, tak věříme, že pro vás budeme schopni okomentovat většinu (pro Čechy a Slováky) zajímavých zápasů.

Noví členové

K našemu současnému týmu o síle 3 se v posledních několika týdnech připojili další 4 frajeři.

Breez

Náš nový streamer/producent. Bude zodpovědný za všechno, co vidíte na našich streamech.

Rockz

Trochu staronový člen, ale stejně si zaslouží zmínku. Kamínky se k nám připojí jako umělec a komentátor.

Temp

Další umělec Temp má na práci SFM obrázky na náhledových obrázcích ke článkům, už nebudeme odkázáni na google obrázky a photoshop efekty.

Herbie

Jako náš nový pisálek a komentátor Herbie se ujme psaní novinek a komentování zápasů.

Náš současný tým

S těmito nováčky je náš štáb ve složení:

Vedení: Krun, degu
Redaktoři: degu, jyrkas, Herbie
Komentátoři: Krun, degu, Herbie, Rockz
Streameři/producenti: degu, jyrkas, Breez
Umělci: Rockz, degu, Temp
Server admini: degu, Krun, Breez

Updatovaná stream grafika

Já (degu) jsem vylepšil stream grafiku a updatnul a opravil náš observer HUD. Kromě toho rockz se mistrně ujal výroby smoothů (průletů mapami) na pozadí našich streamů. Ještě k tomu nám Suyo půjčil jeho mumble overlay bota, kterého degu upravil k obrazu TF2Midu. Všechno se spojilo krásně dohromady a mi výsledek si zamilujete na první pohled. Smoothy, overlay a novou grafiku uvidíte v akci už tuto neděli, na HUD si budete muset počkat do začátku sezóny.

Update stránky

Stránka samotná se dočkala několika updatů. Jako první jsme ji celou přeložili do češtiny, už žádné Category místo Rubrika. Dále jsme přeorganizovali menu a přidáváme články do sekce Pro začátečníky. Také jsme přidali nový element po straně naší stránky, kde uvidíte kolik hráčů zrovna gámí na našem serveru a jakou mapu. Dál jsme ještě vylepšili rychlost načítání, chování stránky při scrollování a nakonec zkrášlili naši stránku na mobilních zařízeních.

Přepracovaný Discord

Náš věčně mrtvý discord dostal malý update, kdy jsme přeorganizovali místnosti, přidali nové a popsali všechny kanály.

Sociální média

Nově můžete na naše sociální média přistupovat pomocí tf2mid.cz/médium, tedy například pro přístup na YouTube http://tf2mid.cz/youtube/. Kromě toho jsme zprovoznili RSS (pokud to někdo vůbec používá).

Nový tajný projekt

Ještě toho nebylo dost? Máme pro vás ještě jeden tajný projekt, který je stále ve fázi příprav. Zatím je velkým tajemstvím, ale vše se v čas dozvíte.

Bojíte se, že propásnete nejčersvější novinky nebo dokonce živé vysílání?
Sledujte nás na našich sociálních médiích
           

 1. Ivogorn napsal:

  No koukám, že vám to moc dlouho nevydrželo, nebo se pletu? Chci si zahrát s čechoslováky, ale nejsem ve všech těch internetech a tf2 meníček nic pořádnýho najít. Každopádně tady chci říct, že obdivuju, jak dlouho už tenhle web běží. Když jste tehdá začínali, tak jsem vám moc nevěřil. A ejhle, nakonec jste překonali i starý 2fort.cz

 2. JohnnyZZ napsal:

  Ou, někdy bych se stavil. Jen ne tento týden.
  Community server je dobrý. Nejlepší by bylo zkusit zavést nějaké pravidelné časy, kdy se tam lidi sejdou. Třeba ta neděle

Napsat komentář