ETF2L Sezóna 28: československé zastoupení

Už druhý článek za poslední půl rok je tu! A dokonce v jednom dni. Minulých pár sezón jsme viděli boom Čechů a Slováků v nejvyšší ETF2L divizi, ale jak je tomu dnes? Najdou se alespoň 2 české nebo slovenské týmy?

Premiership

Posledních pár sezón bylo v premce více Čechů a Slováků než kdy předtím. Minulou se dokonce celek ArcticFoxes, kde mimo jiné hráli Slovakia MarošCzechRepublic adamracek (který ale v polovině sezóny musel z osobních důvodů hru opustit) umístil na prvním místě.

SouthAfrica nunya

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
UnitedKingdom Condawg
England Eemes
Czech Republic lukas
Finland Hank
Denmark Tobs
Italy Ixy

Známé jméno, méně známí hráči. nunya už třetí sezónu v řadě musela bojovat o místo v premiership a potřetí uspěla.Kromě medica Condawga nunya minulé sezóny a nunya dneška mají málo společného, a jména lze jen tipovat, kde skončí v tabulce. Pro England Eemese, Czech Republic lukaseDenmark Tobse je nová sezóna, první plnohodnotnou sezónou v premiership a lidé kladou hlavně do dvou prvních jmenovaných veliké naděje. Do premiership se tým probojoval přes evropský celek Norway Ora Elektro.

UnitedKingdom Da Choke Bustaz

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
Czech Republic degu
UnitedKingdom ratslayer
UnitedKingdom papi
Finland hems
Ireland Chris
UnitedKingdom kraftydave

Nebo také nunya BLACK, většina nunye z minulé sezóny a sezón před nimi. UnitedKingdom yllen byl nahrazem Ireland Chrisem UnitedKingdom papi se přesunul z roamera na pocketa, navrátivší se Finland hems nahradil Wales iatginka a UnitedKingdom Condawga nahradil Czech Republic degu. Ale to není Čechům konec, na rosteru najdeme také Czech Republic tomase aka nečum aka k jako náhradního scouta. Stejně jako nunya, musel tým projí preseason premiership playoffy, kde se ztrátou jediného kola rozdrtil France cp_soiree (dříve France ★★★½).

High

CzechRepublic Insanity

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
Czech Republic Sockx
Czech Republic nutt
Czech Republic Rockz
Czech Republic vren
Czech Republic Breez
Czech Republic jyrkas

Po trochu pomatených playoffech, kdy tým musel často nahrazovat velkou část svých hráčů si čistě český celek Insanity vyzkouší high, pro většinu naprosto nová zkušenost. Ale věřím, že chlapci se s tím pod vedením Czech Republic Sockxe poperou víc jak obstojně. A coby ne, mají mezi sebou LAN vítěze a talent ani odhodlání také nechybí. Tým už velkou část sestavy proházel minulou sezónu, kdy benchli (nejen) legendárního hráče Czech Republic KrunaCzech Republic jyrkas se také vrací na hlavní roster po té co byl také benchnut uprostřed minulé sezóny.

CostaRica Banana eSports

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
Spain caeli
Czech Republic Aloha
Sweden Colllaide
England Kraken
Bulgaria Lupus
Sweden Spirit

Nový tým pod vedením Sweden Colllaide(a) má určitě dobrou šanci se umístit v horní třetině tabulky a s trochou cviku i do playoffů.

European Danger Dogs

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
Netherlands Morrow
Scotland Louis
Czech Republic Nation
?
Germany dd5f
Sweden Alba

Před pár sezónami existoval tým European Danger Dogs, kde hráli dnes i legendární hráči jako England Spudd. Dnes jsou zpět v napůl nové sestavě. Z minulosti poznáváme pouze soldiera Czech Republic Nationa, který si k sobě nabral zkušené hráče a pokud se budou borci snažit určitě se umístí na vrchních příčkách v high.

Australia Flowllout

Tým, který se minulou sezónu umístil na druhém místě v midu má stejně nečitelný roster jako předtím, ale jednu věc víme určitě, scouta zde hraje sniper main Czech Republic Mars. Stejně jako u Czech Republic Insanity si většina hráčů high vyzkouší poprvé.

Estonia Peril Puppies

V týmu, kde ještě před pár týdny hrál Czech Republic MILKy sedí na lavičce připraven jejich náhradní voják Czech Republic Taihoo.

Russia Nicandro

Na rosteru týmu, kterému podle všeho chybí 2 vojáci najdeme jako náhradníka Czech Republic MILKyho.

Mid

Bohužel v midu nenajdeme jediný celo československý tým, ale pár hráčů tu a tam se najde.

 Peru APEX

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
UnitedKingdom Crad
Germany DuMmTm
Netherlands Divine
CzechRepublic AirForever
CzechRepublic Panda
Wales J4bby

Zbrusu nový týmek, kde najdeme scouta CzechRepublic AirForever a roamera CzechRepublic Pandu. Bohužel o hráčích nic moc nevím, ale odhodlání a talent zřejmě nechybí.

CzechRepublic Toxic Frogs

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
Slovakia Mr.Fruit
CzechRepublic CoppyZ
Bulgaria Chochy
Belgium Coca
CzechRepublic Demot
?

Slovakia Mr.Fruit vstal z mrtvých a spolu s CzechRepublic CoppyZ CzechRepublic Demotem složili tým, který pořádně nescrimuje. S tímto nasazením se nedají očekávat nějaké zářivé výsledky, ale třeba se chlapci během sezóny pochlapí a začnou pořádně tryhardit.

 

European chumtoad.net

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
England PJC
CzechRepublic Demind
Netherlands HiipFire
Finland sadf
UnitedKingdom Wheatley
Finland blasdfa

Tento tým už pár sezón existuje a druhou sezónu už hraje v midu. Hráči si střídají pozice hlava nehlava, ale na rosteru najdeme hlavně demopána CzechRepublic Deminda. Tým si v pcw nevede nějak špatně a téměř určitě se umístí v horní polovině tabulky.

 

European Vsauce enthusiasts

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
England Adda
CzechRepublic Herbie
Netherlands Arunir
Finland mehhie
UnitedKingdom Yumii
Finland Dying Tom

Tým se meme jménem a meme hráčem CzechRepublic Herbie vypadá zajímavě, CzechRepublic Herbie si poprvé vyzkouší Mid, tým prohrál první zápas a na druhý dostali Default Win, takže uvidíme jak si tým povede běhen sezóny.

Open

V nejnižší divizi open najdeme jeden český tým a pár čecháčků v Evropě.

CzechRepublic cruel.Beasts

icon_medic
icon_demoman
icon_psoldier
icon_pscout
icon_soldier
icon_scout
Poland T.J
CzechRepublic Greeny
CzechRepublic kapustak
CzechRepublic Sherlock
CzechRepublic Xogos
CzechRepublic skacipaci

Tento původně ryze český tým má nyní polského medica T.J. Tým už hraje Open od Sezóny 26 a hrál i několik Night Cupů i přes několik roster změn, jako například náhrada  CzechRepublic zygy98, který přešel z 6v6 snipení na Highlander snipení za  CzechRepublic skacipaci, který před touto sezónou nehrál oficiální ETF2L zápas. Ovšem snaha se cení a snad si jednoho dne hráči zahrají i ve vyšší divizi.

CzechRepublic Beverage-Crew

Tento velmi neznámý tým ve kterém hrají 2 čeští hráči CzechRepublic .flopy CzechRepublic piss. Bohužel o týmu vůbec nic nevíme a jejich jediný  zápas skončil tím že dostali Default Loss. Snad si tedy alespoň zahrají a naberou nějáké zkušenosti co dělat a nedělat v týmu.

 

Napsat komentář