Užitečné stránky a služby

Dnes si představíme pár potřebných nebo užitečných stránek/služeb, které se hodí každému hráči TF2.

serveme.tf

Jelikož hrajeme multiplayer videohru, potřebujeme hřiště kde hrát, potřebujeme server. Bohužel soukromé servery jsou drahé a ty zdarma jsou špatné. serveme.tf přichází se službou na pronájem serverů na hodinku, na dvě. Služba nabízí pár serverů zdarma, ale pokud si zaplatíte téměř směsný poplatek (15 € za rok) máte přístup k více než 50 serverům po celé Evropě, SOAP DM a můžete nahrávat vlastní mapy.

Po kliknutí na Let’s play si můžete nastavit čas rezervace, heslo, rcon první mapu a další. Většina jde změnit později.

Poté vás stánka přesměruje na informace o rezervaci.

Aby služba mohla běžet potřebuje od komunity 300 € měsíčně. Čím větší část je zaplacena, tím více serverů je k dispozici zdarma. Službu denně využívají stovky uživatelů a další na serverech hrají.

logs.tf

Nestačí vám tabulka ve hře? Potřebujete znát o jak moc jste lepší než vaši spoluhráči? Chcete peskovat svého medica, že vám nedal dost healů? Tak přesně pro vás je logs.tf, stránka na které se můžete podívat na opravdu pokročilé statistiky z každé hry.

Když se na log podíváme, vidíme KD každého hráče, jeho damage, kolik damage dostal a statistiku nejdůležitější, airshoty. Většinou slouží k analýze toho, jak si jednotliví hráči vedli, ale dá se vyčíst dost i o týmu. Kromě toho zde najdeme porovnání týmů co se týče poškození fragů, kdo vyhrál mid a mnoho dalšího.

Další velkou část zabírají informace o medicích, o tom kolik uberů měli a dropli a kolik koho healovali.

demos.tf

Stránka, která ukládá a dovoluje vám si prohlížet dema, včetně zjednodušených logů. Dema se nahrávají automaticky, například z serveme.tf nebo PugChampu, nebo si můžete nastavit vlastní server, aby dema nahrával.

Po kliknutí na demo si můžete prohlídnout chat, KAD jednotlivých hráčů a zajímavou možnost View.

Tato možnost spustí demo v ptačím pohledu a umožní vám se na demo podívat, analyzovat situace a máte možnost okamžitě se v demu pohybovat v čase dopředu i dozadu (narozdíl od hry).

tactics.tf

Chcete svým natvrdlým spoluhráčům vysvětlit, proč sakra nevyhráváte gullywash mid? Nebo proč sakra nemůžete pushnout process last? Tak přesně pro vás je tactics.tf, stránka která vám umožní malovat na všechny lokace na všech mapách a živě vše vysílá vašim spoluhráčům, stačí vytvořit místnost!

Z pohledu controllera můžete na obrázky dávat obrázky všech tříd, můžete malovat šipky a jiné tvary a vysvětlit mnoho věcí.

Úprava 31.3.2018: služba byla přesunuta na http://tactics.tf2stuff.com

training.tf

Chceš si do hlavy narvat všechno vědění všech hráčů o soutěžním TF2? Tak pro tebe mám dokonalou knihovnu, training.tf obsahuje odkazy na stovky textových i video návodů na všechny třídy, na každou situaci a na každou mapu.

Úprava 31.3.2018: služba byla přesunuta na http://training.tf2stuff.com

ETF2L Team Elo

Dříve samostatná služba, dnes součást TF2PlayeRrankings vám umožňuje porovnat týmy. Z každé hry kde je alespoň 5 hráčů z roasteru týmu systém pozmění elo týmu.

Pokud si uděláte matchup 2 týmů dozvíte se jakou šanci má který tým na výhru  a předpoví výsledek zápasu.

Úprava 31.3.2018: služba nabízí pouze staré informace, nové nejsou přidávány

  1. jyrkas napsal:

    najs jak vybral ty logy kde degu hrál dobře a já jak hovno aby vypadal jako frajer
    sem gej srandičky degu

Napsat komentář