TF2 Faceit – open beta

Znáte Faceit? Službu která pořádá turnaje a PUG hry? Službu která má desetitisíce uživatelů? Zavedenou a známou službu ve světě CSGO a DoTa 2? Tak tato služba přidává jednu hru, víte jakou? Přesně tak, Faceit přidává 6v6 TF2. Ale to není vše, tyto hry se řídí nikoly Valve matchamking pravidly, ale pravidly ETF2L. Tedy pravé soutěžní 6v6 TF2 může být prezentováno masám. Je to šance pro TF2, aby se dostalo mezi více lidí a získalo více hráčů? Ano. Udělá Faceit z TF2 největší esport? Nejspíše ne.

faceit1

Poté co se zaregistrujete a přihlásíte, musíte vyplnit své SteamID a můžete začít. Můžete jít sami nebo s kamarádem (Faceit nyní povoluje pouze skupiny o maximálně 2 hráčích) a až se najde 12 hráčů, započne banování map. Poté se nastaví server a hra může začít.

faceit2

Bohužel, zde ještě není žádný systém vybírání class, zatím platí, že ten s nejpomalejším počítačem hraje medika.

Ve hře poté musí každý hráč inviduálně zmáčknout F4. Pokud některý hráč není ready na konci warmupu, hra přesto začne, pokud není na serveru, tak se hra zruší a vy musíte hledat znovu.

faceit3

Systém je stále v betě, ale už teď je jasné, že co se týče provedení a fukčnosti bude Faceit fungovat téměř dokonale. Teď je na nás na hráčích, abychom z TF2 Faceitu udělali velikou věc. Nehrajte TF2Center, ale zahrajte si s kamarádem pár Faceit her. Bohužel, systém balancování týmů také není dokonalý, takže většina her je jednoznačná, ale to ničemu nebrání.

Za výhru získáváte body do žebříčků. Za první místa v žebříčku dostanene Faceit points, tedy jakousi měnu kterou můžete utratit v Faceit obchodě, kam nedávno přidali i TF2 věci. Kromě toho, najdeme na Faceitu také poháry, některé i o peníze. Zde už se můžete přihlásit s celým týmem, ale i jako jednotlivec a systém vás do týmu přiřadí.

Napsat komentář