TF2Mid je zpět!

Ano je to tak! TF2Mid je zpět! Po půl roce přichází větší a lepší TF2Mid a pod vedením Kruna a degua je TF2Mid připraven dosáhnout slávy a věhlasu! Od 1. září 2016 v ostrém provozu.

Jistě vidíte, že náš web obsahuje spoustu bílých a nevyplněných řádků, vše bude včas hotovo a mnoho dalšího obsahu bude přibývat

Redakce

Krun: redaktor, komentátor

degu: správce webu a domény, kameraman, grafik

milky: redaktor, video editor

Texik: redaktor, komentátor

noobkay: redaktor

rokos: komentátor

Almie: grafik

Co TF2Mid nabízí?

TF2Mid jako v minulosti poskytuje a zprostředkovává informace o aktuálním dění (nejen) na soutěžní scéně TF2. Kromě toho zde najdete velké množství návodů a tutoriálů pro nováčky i pokročilejší a komunitu lidí dedikovanou Team Fortress 2.

TF2Mid má také vlastní Mumble a Discord servery, pokud chcete vlastní místnost napište deguovi nebo Krunovi na Discordu! Místnosti na přání zaheslujeme.

Co plánujeme

Turnaje -TF2 soutěžní scéna pomalu rozrůstá a tento fakt hraje do karet všemožným turnajům. Připravujeme Ultiduo, BBall i 6v6 turnaje s odměnami a pokud se vše vydaří i TF2Mid 6v6 ligu

Komentování zápasů – živě komentovaná vysílání zápasů českých týmů a TF2Mid turnajů.

Video tutoriály – videa, kde povolaní budou učit a vysvětlovat jak se stát lepšími v TF2.

Mentor sessions – speciálně vybraní jedinci budou popisovat a vysvětlovat jak a kde stát a vy můžete být u toho!

Kde mohu sledovat všechno co TF2Mid dělá a spojit se s ostatními členy komunity?

Facebook a Twitter – všechny novinky a krátké zprávy

YouTube a Twitch – tutoriály, komentované zápasy a TOP5

Discord – popovídej si s ostatními členy komunity

Podpoř TF2Mid

Kromě hodin a hodin strávených nad články stojí provoz webu také určitý obnos peněz. Zatím většinu výdajů platí Krun, ale to se může změnit. Každý dar bude pečlivě zaznamenán a vystaven.

Darovat můžeš itemy do hry, které půjdou na ceny do TOP5 a turnajů, nebo obnos peněz (připravujeme), který půjde přímo na provoz webu a zlepšení kvality všeho co TF2Mid podniká.

TF2Mid chce tebe!

Chceš získat zkušenosti v oblasti žurnalistiky a tvorby webu? Chceš se stát součástí mladého a progresivního týmu? Hledáme redaktory, komentátory, grafiky i SFM umělce! Navštiv Staň se členem TF2Mid týmu!

TOP5

Ano přesně tak, TOP5 je zpět! O edit se stará Milky a o komentář rokos. Od 1. září nám můžeš posílat své fragy na zářijový díl!

Ultiduo turnaj!

K příležitosti znovu spuštění TF2Midu pořádáme Ultiduo turnaj o hodnotné ceny. Všechny informace budou včas zveřejněny, turnaj je předběžně naplánován na 3. a 4. září.

 

Napsat komentář